privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Ugdymas

„MariArs“ muzikos mokykloje dirba aukštos kvalifikacijos profesionalūs mokytojai. Kiekvienam vaikui yra sudaroma individuali pamokų programa. Individualios muzikavimo (grojimo instrumentu arba solinio dainavimo) pamokos yra derinamos su grupiniais užsiėmimais.

Ugdymas muzikos mokykloje struktūruotas į tris pakopas: priešmokyklinis muzikinis ugdymas (nuo 4 iki 7 metų), pradinis muzikinis ugdymas (nuo 7 iki 11 metų, I–IV klasės) ir pagrindinis (nuo 12 iki 15 metų, V - VIII klasės). Ugdymo procese naudojamos tiek laiko patikrintos, tiek naujausios mokymo metodikos. Yra galimybė remtis pasaulyje pripažintomis programomis, tokiomis kaip ABRSM ir kt. „MariArs“ muzikos mokykla reguliariai kviečia mokytojus ir dėstytojus tiek iš kitų Lietuvos miestų, tiek iš užsienio meistriškumo kursams ir pamokoms vesti. Vyksta seminarai tėvams apie vaikų muzikinį ugdymą. Informaciją apie būsimus seminarus ir meistriškumo kursus Jūs galite rasti mūsų Facebook paskyroje.

Jei Jūs norėtumėte detaliau sužinoti apie vykdomas ugdymo programas — individualias ir grupines, prašom parašykite mums.