privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Valerija Pohudina

Valerija Pohudina

Nuo ankstyvos vaikystės Valerijos gyvenimas yra susijęs su muzika ir menu. Muzikos mokykloje ji baigė vokalo ir fortepijono klases. 2010 m. baigusi vidurinę mokyklą, ji įstojo į Chersono (Ukraina) muzikos koledžą džiazo vokalo katedroje. 2013 metais ji įstojo į Kijevo savivaldybės muzikos akademija R.M. Gliero vardu, su pagyrimu baigė džiazo vokalo specialybės bakalauro laipsnį. 2016-2018 metais toje pačioje muzikos akademijoje apgynė baigiamąjį darbą ir su pagyrimu įgijo magistro laipsnį.

Nuo 2018 iki 2022 m. V. Pohudina dėstė estradinį vokalą Kijevo savivaldybės muzikos akademijoje R.M. Gliero vardu. Tarp jos aukletinių buvo studentai iš Ukrainos ir kitų šalių. Bendroji vokalo mokymo praktika – apie 10 metų. Vaikai nuo 10 metų ir suaugusieji (be amžiaus apribojimų).

Studijų metais V. Pohudina dainavo solo ir daugelyje Ukrainos grupių. Dainininkė yra Ukrainos respublikinių bei tarptautinių konkursų ir festivalių laureatė. Ji buvo Dennis Adu Jazz Orchestra (Leopolio džiazo festivalio) solistė. Savo darbe propaguoja tiek Ukrainos muziką, tiek džiazo kultūrą.

2022 metų kovo 3 dieną dėl karo gimtojoje Ukrainoje buvo priversta su vaiku evakuotis į Lietuvą, įsikÅ«rė Vilniaus mieste. Čia susipažino su Lietuvos muzikantais, su kuriais bendradarbiauja muzikiniuose projektuose, skirtuose Lietuvos ir Ukrainos ryšiams stiprinti ir kultÅ«rai palaikyti.