privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Kotryna Anusevičiūtė

Kotryna Anusevičiūtė

Kotryna Anusevičiūtė neabejoja, kad jai labai pasisekė, nes jos hobis tapo jos profesija. Šiuo metu ji studijuoja muzikos atlikimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, pirmame magistrantūros kurse, lekt. Vytenio Gursčio fleitos klasėje.

Kotryna plečia savo žinias eidama į privačias pamokas pas Lietuvoje žinomus fleitistus: V. Giknius (Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras), prof. V. Gelgotas (Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras). Taip pat su kameriniais ansambliais dalyvavo meistriškumo pamokose pas prof. Chiara Staibano ir Per Lundberg.

Ji yra aktyvi muzikantė – dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir konkursuose, tokiuose kaip Respublikiniame jaunųjų fleitininkų festivalyje Fleitos Kelionės, Tarptautiniame festivalyje – konkurse solistams ir ansambliams Ventus Musicale, Tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse Musica Brillante. Kotryna yra laimėjusi 1-ąją vietą VII Tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse Muzikinė akvarelė. Kaip būsima mokytoja ji daugiau nei du metus rinko patirtį Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, o dabar veda privačias pamokas ir gilina savo pedagogines žinias įvairiuose seminaruose bei mokymuose.

2019m. Kotryna įgijo patirties grodama kaip pirmoji fleita Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniame orkestre, taip pat yra atlikusi antrosios fleitos partiją Šv. Kristoforo kameriniame orkestre. Šiuo metu Kotryna Anusevičiūtė yra Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų instrumentų orkestro Garsas pirmoji fleita.