privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Volha Semiančuk

Volha Semiančuk

Volha Semiančuk gimė Baltarusijoje. Baigė su pagyrimais Verchnedvinsko vidurinę mokyklą (muzikos ir choro specialybe) ir Novopolotsko valstybinį muzikinį koledžą. Specialybė – dirigavimas (akademinis choras), specializacija - akademinis choro vadovas, muzikos mokytojas, solfedžio mokytojas, choro artistas. 2015 įgijo diplomą Baltarusijos valstybinės muzikos akademijoje su specializacijomis: choro dirigentas, pedagogas, choro artistas.  Dalyvavo A. Angelini, V.O. Semenyuk, J. Dolleris, A. Spaulding, R. Held, C. Manzoni meistriškumo kursuose. 

Pedagoginę praktiką Volha vykdo vaikų muzikos ir menų mokykloje Novopolotske, Minsko valstybiniame M. I. Glinkos muzikos koledže, Nacionaliniame akademiniame Didžiajame operos ir baleto teatre Minske.

Baigus savo studijas, V. Semiančuk dirbo vaikų muzikos mokykloje Nr. 12 Minske, Borovlios vaikų meno mokykloje, vadovavo jaunesniųjų chorui „Kantariki“, senjorų chorui „Allegria“. Volhos mokiniai ir studentai ne kartą tapdavo respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatais. Volhai buvo Ä®teikta padėka ir Garbės raštas už itin profesionalų mokinių parengimą konkursams 2015–2016 mokslo metais.

Nuo 2021 m. V. Semiančuk gyvena Vilniuje. Dirba Baltarusų kultÅ«ros centro vaikų vokalinio ansamblio „Valoški“ vadove. Taip pat vadovauja Baltarusų mėgėjų muzikos chorui "Homan".

Olga apie save: "Muzika man yra ir darbas, ir hobis, ji mane džiugina. Esu visada atvira naujiems dalykams ir mėgstu dalyvauti įvairiuose kūrybiniuose projektuose."