privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Nadija Adamčuk

Nadija Adamčuk

Nadija Adamčuk – vokalo mokytoja, dainininkė, dainų autorė, „Come Together“ muzikos erdvės Kijeve įkÅ«rėja, „Lietuvos balso“ 10 laidos pusfinalistė.

Nadija -profesionali dainininkė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, dainavo įvairiose muzikos grupėse, o dabar užsiima savo originalia medžiaga. 2019 metais ji koncertavo Leopolis Jazz festivalyje su amerikiečių džiazo dainininko, dešimties „Grammy“ apdovanojimų laureato Bobby McFerrino choru. Dalyvavo studijiniuose garsių Ukrainos atlikėjų pritariančiojo vokalo įrašuose.

Aktyviai dalyvauja labdaros renginiuose, koncertuose, akcijose: RADAROM, „Kelių vėliavą už Ukrainą NATO“, "Trijų jÅ«rų iniciatyvos verslo forumas Vilnius", „Mes kartu“, "Gelbēkit vaikus', Kalėdų šventė Katedros aikštėje Lietuvos ir Ukrainos vaikams ir kt.

Nadija taip apsako savo profesiją: „Dievinu muziką ir tai man ne tik hobis, bet ir viso gyvenimo darbas. Jei norite dainuoti, mielai tapsiu jÅ«sų mokytoja ir padėsiu visame kame. Kartu atskleisime jÅ«sų talentą ir pamatysite, kad jÅ«sų balsas yra jÅ«sų „akcentas“. Užsiėmimų metu dirbsime su kvėpavimu, intonacija, dikcija ir įvairiais vokaliniais „gyvenimo hackais". Ryžtas ir sunkus darbas atsiperka. Man patinka kurti kÅ«rybinę atmosferą, suteikti energijos ir įkvėpti savo mokinius bei priversti juos pamilti muziką. Mano dėstymo stažas virš 5 metų, per šÄ¯ laikotarpį sukÅ«riau savo profesinę metodiką (remiantis tradicinės ir naujos vokalo mokymo mokyklos elementais). Visų pirma siekiama atskleisti jÅ«sų natÅ«ralų balsą. Sėkmingai randu požiÅ«rį į kiekvieną mokinį: ir vaikus, ir suaugusius. Dirbu šiose srityse: pop, folk, džiazas, funk. Vokalo pamokos – tai ne tik daug informacijos iš mokytojo, bet ir jÅ«sų noras, derinamas su užsispyrimu ir gera nuotaika."

Nadijos kÅ«rybinis credo: „Artistais negimstama – jais tampama!"