muzikos ir dailės mokykla

LTRUEN

Andrej Veriška

Andrej Veriška

Andrej Veriška gimė Baltarusijoje. Muzikantas daug kartų tapdavo respublikinių muzikinių konkursų laureatu, tobulino savo profesinį lygį, dalyvaujant įvairiose tarptautiniuose meistriškumo kursuose Baltarusijoje ir už jos ribų. A. Veriška koncertavo įvairiose koncertinėse ansambliuose, išvykdavo į gastrolės kaip kviestinis muzikantas į Lenkiją, Prancūziją, Vokietiją, Turkiją.

A. Veriška yra sukaupęs didelę pedagoginę patirtį: jo mokiniai daug kartų buvo apdovanoti prizais respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose ir tęsia muzikinį ugdymą įvairiose Europos švietimo įstaigose.

Nuo 2019 m. Rugpjūčio A. Veriška yra Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro (LVSO) mušamųjų grupės koncertmeisteris.

„MariArs“ muzikos mokykla Vilniuje kviečia mokytis groti „kūnu“ („Body percussion“). Grupinės pamokos įvairaus amžiaus mokiniams (nuo 6 m. iki 18 m. bei suaugusiems).

„Visi turi ritmo jausmo, bet toli ne visi žino, kaip jį išlavinti“. Konfucijus Ritmas – tai muzikos siela, visų muzikos krypčių pagrindas: nuo klasikos iki roko. Absoliučiai naujas muzikinis dalykas MariArs mokykloje – „Body Percussion“

Mokomės jausti ritmą ir „groti“ pačiu pirmiausiu (seniausiu) muzikiniu instrumentu – savo kūnu. Laviname koordinaciją ir klausą. Atkartojame sudėtingus ritmus ir kuriame naujus.