muzikos ir dailės mokykla

LTRUEN

Apie mus

Mariars mokyklos istorija skaičiuose
8 metai veiklos Lietuvoje
Jauniausio fortepijono dalyko mokinio amžius – 3 metai, vyriausio – 72 metai
Virš 40 premijų ir diplomų, kuriuos gavo „Mariars“ mokiniai tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose bei festivaliuose
Mokiniai iš 4 žemynų, 20 šalių
Virš 100 metų bendros visų mokytojų pedagoginės patirties
Mokymas 5 kalbomis
Apie 50 viešųjų mokinių koncertų Lietuvoje ir Latvijoje

Privati muzikos mokykla „MariArs“ į savo klases kviečia vaikus nuo 4 iki 18 metų amžiaus. Mokome groti fortepijonu, smuiku, fleita, akordeonu, mušamaisiais instrumentais (mažasis būgnas ir ksilofonas) bei dainuoti. Taip pat jūs galite lankyti mūsų dailės skyriaus užsiėmimus, kur išmoksite piešti, tapyti ir komponuoti. Mokykloje vyksta muzikiniai grupiniai solfedžio ir muzikos teorijos, muzikos istorijos, pasaulinio kultūros istorijos, body percussion (kūno ritmikos), pažinties su muzika mažyliams (nuo 4 iki 6 metų) užsiėmimai. Mūsų pedagogai remiasi geriausiomis pradinio ir vidurinio muzikinio ugdymo tradicijomis, naudojasi naujausiomis technologijomis ir metodiniais atradimais, leidžiančiais šiuolaikiniams vaikams greičiau ir lengviau pradėti savo meninę kelionę. Viena pagrindinių „MariArs“ ypatybių – visi pedagogai, bendradarbiaudami tarpusavyje, parengia visavertę individualią lavinimo programą kiekvienam mokiniui, atsižvelgdami į jo muzikinius gabumus bei iškeltus mokymo tikslus.

Mokykla „MariArs“ pristato visavertę žinių sistemą, garantuojančią aukštą ugdymo kokybę. Vaikai ne tik mokosi groti muzikos instrumentais, dainuoti, piešti ir tapyti, bet ir susipažįsta su Europos muzikos ir meno istorija bei kultūra.

Mokslo metai mokykloje „MariArs“ tęsiasi nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 15 d. Vasarą pamokos vyksta kaip papildomos programos kursai.

Sužinoti apie „MariArs“ programų kainas galite čia. Kainos galioja, pasirašant sutartį vieniems mokslo metams nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. birželio 15 d.

Mokykla „MariArs“ – tai:
  • individualus darbas su kiekvienu mokiniu;
  • aukščiausios kvalifikacijos profesionalūs pedagogai-specialistai;
  • įdomios mokymo programos;
  • muzikinis išsilavinimas kartu su bendruoju kultūriniu ugdymu;
  • kviestinių Lietuvos ir užsienio pedagogų meistriškumo pamokos;
  • kompleksinė lavinimo struktūra;
  • galimybė rinktis mokymosi kalbą (lietuvių, anglų, rusų arba lenkų);
  • susitikimas Vilniaus centre – Senamiesčio ir Naujamiesčio rajonų sankryžoje
  • meilė muzikai visam gyvenimui

Atsiliepimai

Noras supažindinti vaiką su menu, vedė mus į „MariArs“ mokyklą. Jau per pirmąją pamoką galėjau pastebėti, kad mokytojas turi išskirtinį bruožą - sugebėjimą sužavėti aktyvumu ir rasti individualų požiūrį į mokinį, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus ir sugebėjimų. Profesionalumas, taip pat nuoširdi meilė savo darbui nepaliko abejingų.

Beata, 8 metų vaiko mama

Labai gera muzikos mokykla. Labai profesionalūs ir dėmesingi mokytojai, lankstus tvarkaraštis. Pradėjome lankyti prieš keletą metų ir esame labai patenkinti asmeniniu požiūriu ir pasiekimais. Visada organizuodami įvairius koncertus, kur vaikai atlieka tai, ko išmoko, net maži vaikai dalyvauja ir groja mažus etiudus, vaidina. Aš labai rekomenduočiau šią mokyklą.

Oksana, 10 metų vaiko mama