privati muzikos mokykla Vilniuje

LTRUEN

Apie mus

Sveiki atvykę į privačią muzikos mokyklą „Mariars“!

Ar norite ugdyti savo talentą ir tapti profesionaliu muzikantu? Turime viską, ko reikia jūsų muzikinėms ambicijoms įgyvendinti!

Profesionalūs dėstytojai: mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys didelę mokymo patirtį, padės jums lavinti pasirinkto instrumento meistriškumą. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs muzikantas, mes turime jums tinkamą programą!

Mūsų misija

„Mariars“ muzikos mokyklos misija yra suteikti galimybę lankyti prieinamas privačias muzikos pamokas suaugusiems ir vaikams nuo pradedančiųjų iki pažengusių lygio Vilniuje. Mes siūlome tiek individualias privačias muzikos pamokas, tiek grupinius užsiėmimus mokyklos patalpose Vilniaus centre. „Mariars“ muzikos mokykla padeda vadovauti ir ugdyti mokiniams grojant ir dainuojant įvairiuose muzikos stiliuose: klasiką, pop, džiaz. Taip pat ruošiame studentus stojamiesiems į konservatorijas, muzikos mokyklos egzaminams, rečitaliams ir konkursams. „Mariars“ muzikos mokykla siūlo 45 ir 30 minučių trukmės individualias muzikos pamokas bei 45 ir 90 min. trukmės grupines užsiėmimus. Visi būsimi mokiniai turi galimybę apsilankyti pirmą kartą bandomoje pamokoje su nuolaida, kad įvertinti savo dabartinį muzikinį lygį ir aptarti tikslus bei ateities muzikinius siekius. Plečiantis „Mariars“ muzikos mokykla kas mėnesį rengia akademines perklausas mokyklos patalpose, o du kartai į metus vyksta visų mokyklos mokinių iškilmingi muzikos koncertai, kuriuose mūsų mokiniai gali pademonstruoti savo pasiekimus ir priprasti koncertuoti prieš publiką. Taigi, jei norite pradėti muzikos pamokas ar tiesiog norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis naudodami žemiau esančią kontaktinę formą. „Mariars“ muzikos mokyklos komanda laukia jūsų pirmosios muzikos pamokos.

„Mariars“ mokyklos istorija skaičiuose
11 metų veiklos Lietuvoje
Jauniausio fortepijono dalyko mokinio amžius – 3 metai, vyriausio – 72 metai
Virš 50 premijų ir diplomų, kuriuos gavo „Mariars“ mokiniai tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose bei festivaliuose
Mokiniai iš 4 žemynų, 20 šalių
Virš 100 metų bendros visų mokytojų pedagoginės patirties
Mokymas 5 kalbomis
Apie 50 viešųjų mokinių koncertų Lietuvoje ir Latvijoje

Privati muzikos mokykla „MariArs“ į savo klases kviečia vaikus nuo 4 iki 18 metų amžiaus. Mokome groti fortepijonu, smuiku, fleita, mušamaisiais instrumentais (mažasis būgnas ir ksilofonas) bei dainuoti. Mokykloje vyksta muzikiniai grupiniai solfedžio ir muzikos teorijos, muzikos istorijos, pasaulinio kultūros istorijos, body percussion (kūno ritmikos), pažinties su muzika mažyliams (nuo 4 iki 6 metų) užsiėmimai. Mūsų pedagogai remiasi geriausiomis pradinio ir vidurinio muzikinio ugdymo tradicijomis, naudojasi naujausiomis technologijomis ir metodiniais atradimais, leidžiančiais šiuolaikiniams vaikams greičiau ir lengviau pradėti savo meninę kelionę. Viena pagrindinių „MariArs“ ypatybių – visi pedagogai, bendradarbiaudami tarpusavyje, parengia visavertę individualią lavinimo programą kiekvienam mokiniui, atsižvelgdami į jo muzikinius gabumus bei iškeltus mokymo tikslus.

Mokykla „MariArs“ pristato visavertę žinių sistemą, garantuojančią aukštą ugdymo kokybę. Vaikai ne tik mokosi groti muzikos instrumentais, dainuoti, bet ir susipažįsta su Europos muzikos ir meno istorija bei kultūra.

Mokslo metai mokykloje „MariArs“ tęsiasi nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 15 d. Vasarą pamokos vyksta kaip papildomos programos kursai.

Sužinoti apie „MariArs“ programų kainas galite čia. Kainos galioja, pasirašant sutartį vieniems mokslo metams nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. birželio 15 d.

Mokykla „MariArs“ – tai:
  • individualus darbas su kiekvienu mokiniu;
  • aukščiausios kvalifikacijos profesionalÅ«s pedagogai-specialistai;
  • įdomios mokymo programos;
  • muzikinis iÅ¡silavinimas kartu su bendruoju kultÅ«riniu ugdymu;
  • kviestinių Lietuvos ir užsienio pedagogų meistriÅ¡kumo pamokos;
  • kompleksinė lavinimo struktÅ«ra;
  • galimybė rinktis mokymosi kalbą (lietuvių, anglų, rusų, ukrainiečių arba baltarusų);
  • susitikimas Vilniaus centre – Naujamiesčio ir Žvėryno rajonų sandÅ«roje
  • meilė muzikai visam gyvenimui

Atsiliepimai

Noras supažindinti vaiką su menu, vedė mus į „MariArs“ mokyklą. Jau per pirmąją pamoką galėjau pastebėti, kad mokytojas turi išskirtinį bruožą - sugebėjimą sužavėti aktyvumu ir rasti individualų požiūrį į mokinį, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus ir sugebėjimų. Profesionalumas, taip pat nuoširdi meilė savo darbui nepaliko abejingų.

Beata, 8 metų vaiko mama

Labai gera muzikos mokykla. Labai profesionalūs ir dėmesingi mokytojai, lankstus tvarkaraštis. Pradėjome lankyti prieš keletą metų ir esame labai patenkinti asmeniniu požiūriu ir pasiekimais. Visada organizuodami įvairius koncertus, kur vaikai atlieka tai, ko išmoko, net maži vaikai dalyvauja ir groja mažus etiudus, vaidina. Aš labai rekomenduočiau šią mokyklą.

Oksana, 10 metų vaiko mama

Susisiekite su mumis

Jūsų žinutė buvo išsiųsta. Ačiū!